LOCATIE!

VA ASTEPTAM LA SEDIUL NOSTRU

Strada Carpenului Nr. 7A, Localitate Sanpetru, Judetul Brasov, Romania, 500201

PERSOANE DE CONTACT

CONTACT OFFICE

Tel: 0268.360 600
Fax: 0268.306 220

Oana Balea
Tel: 0723 / 131 862
E-mail: office@dantex.ro

CONTACT VANZARI

Severian Tisca
Tel: 0726 / 748 775
E-Mail: sales@dantex.ro

Andrei Vrincean
Tel: 0723 / 545 396
E-Mail: andrei.vrincean@dantex.ro

Andrei Chereji
Tel: 0735 / 870 029
E-Mail: andrei.chereji@dantex.ro

Ciprian Stanciu
Tel: 0799 / 299 653
E-Mail: ciprian.stanciu@dantex.ro

Radu Ziman
Tel: 0722/ 320 541
E-Mail: radu.ziman@dantex.ro

Florin Dia
Tel: 0799 / 202 992
E-Mail: dia.florin@dantex.ro

CONTACT SERVICE

Eugen Apetrechioaiei
Tel: 0727 / 749 660
E-Mail: tehnic@dantex.ro

CONTACT CONDUCERE

Director general
VASILE ORZEA
Tel: 0723 / 373 221
E-Mail: vasile.orzea@dantex.ro

Contabilitate
Mariana Souca
Tel: 0722 / 503.667
E-Mail: mariana.souca@dantex.ro

Puteti completa formularul de mai jos si in cel mai scurt timp, veti fi contactat de catre o persoana din departamentul ales!

CELE MAI NOI OFERTE DANTEX RO

Promo
3500 RON + TVA
HL-4400

Masina de cusut gros HL-4400

Cod Produs:
Producator: HILED
Citeste mai mult
Promo
2850 RON + TVA
HL-9910

Masina de cusut cu coloana cu un ac HL-9910

Cod Produs:
Producator: HILED
Citeste mai mult
Promo
24000 RON + TVA
j-sr-900

Masina de termocolat cu banda continua J-SR-900

Cod Produs:
Producator: JAPSEW
Citeste mai mult
Promo
2500 RON + TVA
vma-69910

Masina de cusut cu coloana cu un ac VMA-69910

Cod Produs:
Producator: DISON
Citeste mai mult
Promo
3300 RON + TVA
J-CYB-B

Utilaj pentru impachetat costume J-CYB-B

Cod Produs: J-CYB-B
Producator: JAPSEW
Citeste mai mult
Promo
2350 RON + TVA
dy-x708

Masina de croit cu lama verticala DY-X708-8″

Cod Produs:
Producator: DAYANG
Citeste mai mult